Credit24 padeda užaugti Lietuvos tinklinio talentams

Sveikiname lietuves Moniką Povilaitytę ir Ievą Dumbauskaitę! 20-metės sportininkės Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame Europos žaidynių paplūdimio tinklinio turnyre iškovojo bronzos medalius. Tai pirmasis merginų apdovanojimas tokio rango suaugusiųjų varžybose.

 

Credit24 jau penkerius metus yra pagrindinis Lietuvos tinklinio rėmėjas. Miestuose įrengtose ir nuolat plečiamose Credit24 arenose treniruojasi profesionalai, atstovaujantys Lietuvai aukščiausio lygio varžybose.

 

Paplūdimio tinklinio pamokėlės su pasaulio čempionėmis

Paplūdimio tinklinio mėgėjams pavasarį buvo pristatyta dvylika paplūdimio tinklinio pagrindų pamokėlių su pasaulio jaunimo iki 20 metų paplūdimio tinklinio čempionėmis Ieva Dumbauskaite ir Monika Povilaityte. Didžiulio susidomėjimo sulaukusias pamokėlės internete buvo peržiūrėtos daugiau nei 40 tūkst. kartų. Jas, kaip mokomąją priemonę, naudoja ir ateities talentus ruošiantys treneriai. Visas pamokėles galima rasti čia.

 

Projektas „Tinklinis mano kieme“

Šią vasarą Lietuvoje įrengta 10 naujų paplūdimio tinklinio aikštelių. Credit24 inicijuotame projekte „Tinklinis mano kieme“ iš viso dalyvavo daugiau nei 400 paplūdimio tinklinio mėgėjų. 3 laimėtojus išrinko didžiausio naujienų portalo DELFI.lt lankytojai, septynis prizininkus paskelbė projekto partneriai – regioniniai laikraščiai. Iš viso balsavimuose dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. žmonių. Įrengtose aikštelėse Lietuvos regionų gyventojams sudarytos sąlygos aktyviai leisti laisvalaikį ir ruoštis įvairaus lygio varžyboms. Sužinokite daugiau.

 

Pirmasis paplūdimio tinklinio mėgėjų čempionatas

Rugpjūtį finišavo Lietuvos paplūdimio tinklinio mėgėjų čempionatas. Credit24 iniciatyva, bendradarbiaujant su Lietuvos tinklinio federacija, pirmąsyk svarbiausios Lietuvos regionuose vykstančios mėgėjų varžybos buvo sujungtos į vieną bendrą čempionatą. Čempionate, vykusiame 13 Lietuvos regionų, iš viso dalyvavo beveik 250 komandų. Varžybų dalyviai galėjo sekti turnyro rezultatus specialiai čempionatui sukurtoje interneto svetainėje. Turnyro nugalėtojais tapo Vitalijaus Petrovo ir Sergejaus Ščegolo duetas iš Klaipėdos, jiems atiteko Credit24 įsteigtas 1 000 LTL (289.62 €) prizas. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Rekordinė „Credit24 Arena“ tinklinio naktis

2012 m. rugpjūčio 9 d. Vilniuje Credit24 iniciatyva įvyko vienas didžiausių paplūdimio tinklinio renginių Lietuvos istorijoje – Credit24 Arena tinklinio naktis. Renginyje vyko parodomosios žvaigždžių varžybos, kuriose dalyvavo Viktoras Diawara, Vilius Alesius, Ingrida Kazlauskaitė, Linas Karalius, Jurga Anusauskienė, Kristina Navickaitė-Tina ir kiti. Renginio metu žiūrovai taip pat galėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose ir stebėti naktinį profesionalių tinklininkų turnyrą. Pagrindinis tinklinio nakties akcentas – pagerintas ilgiausios nenutrūkstamos perdavimų serijos pasaulio rekordas. Rekordo siekė dvi paplūdimio tinklininkų poros – Andrius Gaidys ir Paulius Matulis bei Olegas Čepialis ir Tomas Vilimas, kamuolį atmušę 500 kartų ir taip penkissyk pagerinę amerikiečių pasiekimą. Šventę, kurioje apsilankė per 2 tūkst. žiūrovų, vainikavo įspūdingas fejerverkas.

 

 

Tinklinis internete

Socialinio tinklo „Facebook“ gerbėjų puslapis „Credit24 Arena“ tapo ne tik arenos, bet ir visų svarbiausių tinklinio naujienų sklaidos priemone. Puslapio lankytojai pirmieji sužino karščiausias žinias iš tinklinio pasaulio, dalijasi įdomiomis nuorodomis ir gali dalyvauti konkursuose bei laimėti vertingus prizus. Šis puslapis šiuo metu turi per 30 tūkst. gerbėjų, kurių skaičius nuolat auga. Prisijunkite prie mūsų čia.

Informacija

8 5 2430389
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 20.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją