Paskolos suma:
Mėnesio įmoka:
Paskolos terminas:
Metinė paskolos palūkanų norma:
Pirma įmoka: po 1 mėn.
Bendra mokėtina palūkanų suma:
Paskolos administravimo mokestis:
Viso grąžintina suma:
BVKKMN:
   
Pasirinkite paskolos sumą
Pasirinkite terminą
Pasiūlymai yra asmeniniai ir sąlygos gali skirtis. Visos paskolos »

Greitos paskolos internetu

Credit24 greitos paskolos yra patogios, lanksčios ir orientuotos į daugumos klientų poreikius. Siūlome greitas paskolas nuo 100 iki 5000 € – Jūsų patogumui visuomet, kai tik prireiks papildomų pinigų kasdienėms išlaidoms ar didesnės vertės pirkiniui. Priklausomai nuo klientų poreikių, paskolos gali būti suteikiamos nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Maksimalus BVKKMN – 139 %.

Credit24 paskola – tai greita ir patogi išeitis skolintis tuomet, kai to labiausiai reikia. Siūlome lanksčias paskolų grąžinimo sąlygas ir greitą pinigų pervedimą – pageidaujama paskolos suma Jūsų sąskaitą pasieks per 15 minučių!

Patogus paskolų grąžinimas

Paskolų atidėjimas vienam mėnesiui

Klientui pageidaujant, Credit24 savitarnoje einamieji paskolų mokėjimai gali būti atidedami vienam mėnesiui. Jei renkatės šią paslaugą, Jums tereiks sumokėti palūkanas už einamojo mėnesio įmoką, o visos likusios paskolų įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį.

Ką daryti, jei patiriate sunkumų grąžindami paskolas?

Primename, kad klientams, vėluojantiems sumokėti paskolų įmokas, siunčiami priminimai ir priskaičiuojami 0,05 % dydžio delspinigiai nuo vėluojamos sumokėti sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Jei finansiniai įsipareigojimai nevykdomi ilgesnį laiką, šių asmenų bylos yra perduodamos skolų išieškojimo įmonei, o informacija apie jų įsiskolinimus pateikiama viešame skolininkų registre – tai gali turėti neigiamos įtakos asmenų kredito reitingui ir mažinti galimybę gauti paskolas ateityje.

Jei laiku negalite atlikti mokėjimo, susisiekite su Credit24 specialistais – kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau sprendimų galėsime pasiūlyti. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir pageidavimų, galėsime pritaikyti tiek įmokų atidėjimą, tiek įmokų sumažinimą (pasirenkant ilgesnį paskolos grąžinimo terminą). Esant poreikiui, siūlome kitų bendrovių išduotų paskolų refinansavimo galimybę.

Tipinis Credit24 teikiamų paskolų pavyzdys:

Jei skolinatės 500 € sumą 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49 %, mėnesinė įmoka – 26,71 €. Tai reiškia, kad iš viso sumokėsite 961,08 €. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63 %. Primename, kad asmeninių paskolų pasiūlymai gali skirtis individualiu atveju.

Informacija

8 5 2430389
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 20.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją