Lanksti paskola

Čia rasite lanksčias paskolas, kurios prisitaiko prie Jūsų poreikių ir nesuriša rankų. Su Credit24 pasirinkę norimą sumą iki 5000 € ir grąžinimo terminą iki 36 mėnesių, patys galite valdyti savo paskolą neatsitraukdami nuo savo kompiuterio.

Pinigai baigėsi anksčiau nei planavote? Nesijaudinkite, nes tokiu atveju galite pasiskolinti šiek tiek papildomai. O jei norite mokėti mažiau, grąžinkite paskolą ankčiau laiko ir sutaupykite palūkanų, o atsiradus nenumatytoms išlaidoms, tiesioig atidėkite paskolos mokėjimą ir nesukite sau galvos.

 

 

 

Võta vajadusel laenu juurde  Pasiskolinti papildomai

Jeigu šiuo metu turite Credit24 paskolą, tačiau norite ją pasididinti, galite rinktis atkurti turimą paskolą arba pasiskolinti papildomai. Naujoji paskola padengs esamą, o skirtumas bus pervestas į Jūsų banko sąskaitą per 15 min.

Võta vajadusel laenu juurde Sumažinti mėnesio įmokas

Turimos paskolos mėnesinės įmokos per didelės? Galite prailginti esamos paskolos sutarties terminą. Naujoji paskola turės mažesnes mėnesio įmokas ir ilgesnį grąžinimo laikotarpį.

Võta vajadusel laenu juurde Sutaupyti palūkanų

Norite grąžinti paskolą greičiau? Galite sutrumpinti turimos paskolos terminą, grąžindami paskolos likutį per trumpesnį laikotarpį ir taip sutaupyti palūkanų.

Võta vajadusel laenu juurde Atidėti paskolos mokėjimą vienam mėnesiui

Esant reikalui, mokėjimą galite atidėti vienam mėnesiui. Pasirinkus šią paslaugą, Jūs turėsite sumokėti tik palūkanas už einamąją įmoką, o visos likusios įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį.

 

Informacija

8 5 2430389
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 20.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją