Atsakingas skolinimas

Mūsų vertybės yra lankstumas, patikimumas, partnerystė, paprastumas, prieinamumas ir skaidrumas. Teikiame lanksčius finansinius paskolos internetu pasiūlymus. Net ir susidūrus su sunkumais, visuomet stengiamės rasti geriausią išeitį klientams, neskubame kreiptis į trečiąsias šalis.

 

Patikima partnerystė

  • Mes pasitikime savo klientais ir klientai pasitiki mumis.
  • Paskolos internetu dydis ir terminai yra aiškūs nuo pat bendradarbiavimo pradžios - nėra jokių paslėptų sąlygų.
  • Klientai gali valdyti jau turimą paskolą pagal savo poreikius.
  • Paslauga suteikiama paprastai ir greitai. Tai leidžia klientui pagerinti savo gyvenimo kokybę per kelias valandas ar net minutes.

 

Skolinimosi ir skolų valdymo patarimai

1Planuokite

Daugeliui žmonių patogiau gyventi padeda rimtas požiūris į savo finansų valdymą. Tikslingas gaunamų pajamų ir išlaidų biudžeto sudarymas leidžia sutaupyti ne vieną šimtą, o kartais ir tūkstančius eurų. Paskaičiavus kam ir kiek pinigų išleidžiate per mėnesį ar savaitę, bus labai nesunku sumažinti arba visai atsisakyti nereikalingų išlaidų. Iš pirmo žvilgsnio maža per mėnesį sutaupoma pinigų suma gali tapti visai reikšminga įvertinus per visus metus sutaupomus pinigus.

2Įvertinkite

Nesiskolinkite daugiau nei Jums iš tiesų reikia. Apgalvokite, kokio dydžio pinigų sumą Jums tikrai verta skolintis ir tuomet nuspręskite, per kokį laikotarpį Jūs paskolą galėsite grąžinti. Nepamirškite planuoti ne tik grąžinimo įmokų, tačiau ir išlaidų – kuo tiksliau įvertinsite kiek ir už ką mokėsite iš paskolos lėšų, tuo prasmingesnė ir galbūt mažesnė bus paskola.

3Rinkitės vertingesnes kreditavimo paslaugas

Dauguma finansines paslaugas teikiančių įmonių siūlo panašias paslaugų kainas, todėl svarbu įsigilinti, ir į tai, kokią pridedamąją vertę jos kuria teikdamos savo paslaugas. Taigi, atkreipkite dėmesį į

  • siūlomą laikotarpį vartojimo kreditui grąžinti
  • kokios paslaugos Jums bus suteiktos ir ar jos bus apmokestintos papildomais mokesčiais
  • ar įmonės paslaugos yra lanksčios, ar bus galimybė sutarties metu keisti sąlygas pagal esamą situaciją
  • ar aiškiai ir skaidriai yra pateikiama įmonės veikla ir paslaugų spektras.

Vienas iš būdų palyginti skirtingų įmonių siūlomas paskolas yra bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN).

Jos dydis priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio – kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė BVKKMN.

4Pasitarkite

Prieš prašydami paskolos, įvertinkite savo galimybes ir pagalvokite, ar prisiėmę šiuos įsipareigojimus sugebėsite laiku sumokėti įmokas, ar paskola neturės neigiamos įtakos Jūsų finansinei būklei. Jeigu reikia, pasitarkite su Jums žinomais finansinių klausimų specialistais arba su mūsų darbuotojais. Susisiekti galite šioje svetainėje nurodytu telefonu 8 5 2430389, skype programa (vardas credit24.lt) ar elektroniniu paštu info@credit24.lt.

5Bendradarbiaukite

Jei iškyla sunkumų grąžinti paskolą, pasikalbėkite su savo kreditoriais, paaiškinkite jiems susidariusią situaciją. Nevenkite sprendimo ieškoti kartu. Kuo greičiau imsitės spręsti iškilusius klausimus ar problemas, tuo lengviau bus rasti geresnį sprendimą. Priklausomai nuo skolintojo ir kredito rūšies, galbūt galėsite sumažinti savo mokėjimus, pratęsti paskolos laikotarpį ar kuriam laikui sustabdyti grąžinimą. Juk kartais mes net nežinome visų savo galimybių ir išeities taškų. Mes skiriame daug dėmesio tam, kad kurtume atsakingus ir pasitikėjimo vertus santykius su Jumis!

 

Jūs mums svarbūs

Mūsų paslaugos leidžia Jums jaustis nepriklausomai ir savarankiškai, padeda išspręsti netikėtai iškilusias finansines problemas.

 

Sužinokite daugiau

 

Informacija

8 5 2430389
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 20.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją